Internetový obchod se zdravou obuví - Bosá Viky
MENU
Důležité informace
   
      
 
KAMENNÁ PRODEJNA
V PODĚBRADECH

Palackého 46/13
Pasáž Atrium

tel.: 725 293 140 

(bývalý sport, vedle hotelu Soudek)
 

 
     
 
DÁRKOVÉ POUKAZY
JSOU JIŽ V PRODEJI
 
  dárkové poukazy v prodeji  
     
 

Od 27.12.-12.01. ZAVŘENO
E-shop v provozu

 
     
 
OTEVÍRACÍ DOBA:
     
Po 10.00-14.00  
Út   14.00-18.00
St 10.00-14.00  
Čt   14.00-18.00
Pá    10.00-14.00  
 
     

Bosá Viky - Bosoboty, Barefoot - jak to všechno začalo ...

Bosá Viky - bosoboty, barefoot  

Jak to všechno začalo?

Tento příběh začal dnem narození naší dcery Viktorky – 9.9.2014. Do této doby jsem o barefoot botech a stylu chůze naboso nikdy neslyšela.

Můj první kontakt s touto filosofií byl přes moji úžasnou fyzioterapeutku Martinku Miklovičovou, které touto cestou ještě jednou děkuji. Byla a stále je touto obuví naprosto pohlcena a nadšena. Prý komfort, pohodlí a přirozený růst nohy jsou v těchto botách samozřejmostí. Zkus a uvidíš, tehdy říkala. Předala mi kontakt na obchod Naboso v Praze Dejvicích. Já jsem ho založila a neřešila. Představa bosé chůze pro mne byla v té době neuchopitelná. Prostě jsem ještě nebyla připravená. Nicméně myšlenka chůze naboso opět přišla, když jsem začala řešit, jaké boty pořídím své dceři Viktorce, která již začínala s prvními krůčky.

První barefootky jsem zvolila od značky Attipas. Poté jsme se i s manželem Martinem vydali do obchodu Naboso, kde jsme se setkali s velmi profesionálním a vstřícným přístupem. Viktorka si odvezla boty značky Zeazoo Kids a já jsem si pořídila své první bosoboty značky Leguano, které předčily veškerá má očekávání.

 

Kdo jednou zkusil, už nechce jinak!

Tato myšlenka mi dala skutečný smysl a srdce se propojilo s hlavou. Návrat ke kořenům může začít! Přijďte, zkuste, uvidíte!
Vaše Jana, Martin a Viktorka

 
 
 
Copyright © 2016 Bosá Viky Poděbrady - boty pro zdravý život - Logo by Kryštof Černý - sitemap - webmaster ZMORWARE ( AS )